Jaki kolor sukienki na studniówkę wybrać?

sukienka studniowka 2

Takie pytanie zadaje sobie wiele dziewczyn na długo przed tą wyczekiwaną nocą. Wybierając kreację trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak charakter imprezy, jej oficjalność. Nie bez znaczenia jest również uniwersalność sukienki oraz jej dopasowanie do naszego typu urody czy figury. Wszak to właśnie przez pryzmat outfitu zostaniemy zapamiętane, utrwalone na kliszy fotograficznej czy na filmie.

W gąszczu kolorów

sukienka 4Nie ma jednej odpowiedzi na to, jaki kolor sukienki na studniówkę jest najodpowiedniejszy. Choć na myśl od razu nasuwa się czarny, to jednak powoli zaczynają mu towarzyszyć bardziej intensywne barwy, mocne akcenty kolorystyczne. Popularność ciemnych kreacji wiąże się z ich oficjalnym wyglądem, ponadczasową elegancją, a w praktyce często także z koniecznością wyboru takiej tonacji do powitalnego poloneza.  Jest to na pewno najbardziej powszechny, bezpieczny oraz uniwersalny wybór, który zagości w szafie na długie lata. Jeśli jednak lubisz zrywać ze schematami, to odważ się na inne sukienki.

W modzie są zwłaszcza pastele, które dodają romantyzmu i subtelności. Można je zestawić z wyrazistymi butami oraz większymi, bardziej charakterystycznymi dodatkami, a tym samym zrównoważyć całą stylizację. Innym pomysłem będą, dostępne u nas w sklepie, sukienki  w głębokich barwach – granat, bordo, butelkowa zieleń, czerwień, a nawet fuksja. Fankom stylu glamour polecamy także pełne blasku złote lub srebrne kreacje, zarówno w wersji mini, midi, jak i maxi. Spodobają się dziewczynom, które lubią wyróżniać się z tłumu i ściągać na siebie uwagę.