Jak dobrać dodatki do złotej sukienki?

sukienka11

Niezwykle ozdobna, elegancka i wyrazista. Złota sukienka z pewnością wyróżnia się na tle szykownych stylizacji. Jak dobrać do niej dodatki, by nie utracić harmonii, nie przesadzić z ozdobami i nie uzyskać wyglądu choinki? Odpowiedzią jest minimalizm – co za dużo, to niezdrowo.

Dodatki do złotej sukienki z czernią w roli głównej

sukienka10Sukienka sama w sobie przyciąga uwagę i dodaje blasku. Dlatego dobrze jest dobrać do niej raczej stonowane, spokojne dodatki. Najbardziej klasycznym wyborem jest czerń. Pamiętajmy jednak, żeby buty oraz torebka były utrzymane w tym samym odcieniu, unikniemy tym samym chaosu. Możemy ewentualnie postawić na czarne akcesoria z lekkimi złotymi akcentami, takimi jak kamyki czy ćwieki. U nas w sklepie proponujemy ponadczasowe szpilki, a także intrygujące sandały na obcasie, buty na klocku oraz na koturnie. Szeroka oferta torebek pozwoli na znalezienie tej jedynej – minimalistyczne kopertówki, szykowne torebki na ramię, a także większe shopperki.

Bardziej odważne stylizacje

Nie trzeba podążać za utartymi zestawieniami ubrań. Alternatywą są spokojne brązy, które powinny przypaść do gustu nieco młodszym kobietom. Sprawią, że nie będziemy aż tak klasyczne i poważne w swoim wyglądzie. Dobrym pomysłem są też cieliste buty i torebka. Polecamy neutralny odcień, który nada delikatności, nie ujmując przy tym blasku oraz gracji.  Jeżeli sukienka nie jest zbyt dekoracyjna, można pozwolić sobie na czerwone akcesoria lub szmaragdowe barwy. Tu obowiązuje ta sama zasada – nie mieszamy kolorów i wszelkie dodatki do złotej sukienki utrzymujemy w tej samej tonacji. Do eleganckich outfitów pasuje perłowa biżuteria, a także czarne szlachetne kamienie.